Balíček kozmetiky "Babaria SUN" Zobraziť plnú veľkosť

Balíček kozmetiky "Babaria SUN"

Balíček slnečnej kozmetiky zn. Babaria pre ochranu a výživu vašej pokožky počas slnečných letných dní!

Viac detailov

balicek0013

6 položiek na sklade

21,90 €

Znížená cena!

-20,86 €

42,76 €

11 ďalších produktov v tejto kategórii:

Predchádz.
Nasl.

Balíček slnečnej kozmetiky značky Babaria:

·  Suchý olej na opaľ. kokos a AV v spreji SPF 15, 300 ml - opaľovací olej s obsahom kokosového oleja a Aloe Vera v spreji. Urýchľovač opálenia - okrem zintenzívnenia zhnednutia pokožky tiež napomáha udržať si opálenie po dlhšiu dobu. Okamžitá absorpcia. Ochranný faktor: SPF 15. Objem: 300 ml.

·  Olej na opaľ. kokos so zintenzívnením opálenia v spreji SPF 0, 200 ml - olej na opaľovanie s obsahom kokosového oleja pre zintenzívnenie opálenia v spreji. Tento produkt je ideálny pre ľahko opálenú pokožku zvyknutú na slnečné žiarenie. Ochranný faktor: SPF 0. Objem: 200 ml.

·  ŠPORT opaľovací pleťový krém SPF 50, 75 ml - pleťový krém s veľmi vysokou UVA a UVB ochranou. Vode a potu odolný. Ľahký, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný film na pokožke. Obsahuje silanol pre ochranu proti vráskam a Aloe Vera pre jeho uzdravujúce, regeneračné, hydratačné a protizápalové vlastnosti. Ochranný faktor: SPF 50. Objem: 75 ml.

·  Olej na opaľovanie kokos v spreji SPF 2, 300 ml - opaľovací olej s kokosovým olejom je určený už pre opálenú pokožku, pretože poskytuje nízku ochranu pred UVA a UVB žiarením. Zanecháva pokožku hladkú, udržiava ju vláčnu a zanecháva hnedasté opálenie. Ochranný faktor: SPF 2. Objem: 300 ml.