Mydlo s aktív. uhlím a tea tree olejom 100g Zobraziť plnú veľkosť

Mydlo s aktív. uhlím a tea tree olejom 100g

Mydlo s aktívnym uhlím je určené najmä pre tých, ktorí bojujú s mastnou pleťou či akné. Kombinácia podrveného aktívneho uhlia, čajovníkového a eukalyptového oleja vašu pleť prečistí a detoxikuje.

Viac detailov

KO0001

3 položiek na sklade

4,00 €

30 ďalších produktov v tejto kategórii:

Predchádz.
Nasl.

Mydlo s aktívnym uhlím na prvý pohľad zaujme svojou matnou čiernou farbou, avšak ponúka oveľa viac. Je určené najmä pre tých, ktorí bojujú s mastnou pleťou či akné. Do mydlovej hmoty je pridané podrvené aktívne uhlie, čajovníkový a eukalyptový olej. Kombinácia týchto zložiek vašu pleť prečistí, detoxikuje, pôsobí antibakteriálne a má protizápalové účinky. Pravidelné používanie tohto mydla zabraňuje tvorbe akné, napomáha k hojeniu pokožky a odstraňuje nadbytočný maz. V kombinácii so správnym hydratačným krémom bude toto mydielko balzamom pre vašu pokožku.

Zloženie: olea europaea (olivový olej), aqua (voda), cocos nucifera oil (kokosový olej), palm oil (palmový olej), sodium hydroxide (hydroxid sodný), eukalyptus oil (esenciálny olej), tea tree oil (čajovníkový esenciálny olej), carbon (čierne uhlie), vitamín E

Hmotnosť: 100 g (+/- 5 g)